مرامنامه وبلاگ:

وَیْلٌ لِکُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ ﴿۱﴾ واى بر هر بدگوى عیبجویى (۱) الَّذِی جَمَعَ مَالًا وَعَدَّدَهُ ﴿۲﴾ که مالى گرد آورد و برشمردش (۲) یَحْسَبُ أَنَّ مَالَهُ أَخْلَدَهُ ﴿۳﴾ پندارد که مالش او را جاوید کرده (۳)قرآن مجید(سوره 104، آیات 1 تا 3)

آن انسانی که جامعه از زبانش آرامش نداشته باشند و مردم از شر زبانش در امان نباشند ، این چنین آدمی از اهل آتش است.(پیامبر اسلام(ص))

هدف از این وبلاگ، همیشه شاخ درآوردن شما نیست گاهی شاخ شکستن هم هست.

د0 تا مطلب توی وبلاگم باقی گذاشتم تا کسی نگه چرا این وبلاگ بدون مطلب همچنان بازدید داره آخه میدونی؟ مردم حرف درمیارن واسه آدم، تم وبلاگ هم عوض میکنم تا مسؤلین به صورت شیک نقد بشن البته اگر شعار ندن که : ما میگیم خر نمیخواییم، پالون خر عوض میشه

یه آدم آهنی و فاقد احساس و عقل گرا هستم و هیچ چیز غیر از منطق رو قبول ندارم. به خاطر همین در سن 34 سالگی هنوز مجردم. ولی به موقعش شوخی هم می کنم البته شوخی های رباتیک و گاهی اوقات به حال جامعه ایرانی گریه می کنم.


میدونم چقدر سخته نوشته های کسی که مدام منم منم میکنه را بخوانید چون دوره دیکتاتوری و خودکامگی گذشته بلکه دنیای امروز دنیای سلفی های شخصی و لایک و آنلایک هست. همه باید خودشان به مثابه یک رهبر کبیر، کشور وجود خود را کنترل کنند و برای تغییر مثبت دنیا از تغییر نفس خود شروع کنند.


من به جای خالکوبی روی بدنم یا یادگاری نوشتن روی در و دیوار شهر، آدرس دامین خرید و ثبت می کنم و به جای شراب خواری، سایت می سازم و به جای سیگار و قلیان کشیدن، وبلاگ نویسی می کنم و به جای سخنرانی پای منقل و بافور، در فیس بوک پای پست های دیگران کامنت می گذارم. بعضی ها هم به جای کارهای من، پسته و مغز بادام و فندوق و قهوه اسپرسو و شیر کاکائو و موز و آناناس می خورند.


خواندن مطالبی که می نویسم حرام باد اگر با کج فهمی و سؤتفاهم و سؤبرداشت و نفسانیات خود مخلوطش کنید و خیال خام خودتون رو از من نقل قول کنید. شما آدمید. ربات نیستید. میتونید کامنت بذارید تا با هم بحث کنیم.

 

دوست دارم مثل ژان والژان در بینوایان عاقبت بخیر بشم.


وانمود می کنم که دروغ های کودکانه را باور کرده ام. چون در غیر اینصورت با دروغ های بزرگ و صحنه سازی های سازماندهی شده مواجه خواهم شد.


وقتی از مطالبم کپی برداری می کنید یه صلوات به عنوان حق تالیفم بفرستید.


دیگه منتظر حمله شما نمیمونم چون بهترین دفاع از مواضع خودم رو حمله به ندانم کاریهای شما می دونم. کلاً در عرصه دفاعی تسلیم هستم ولی در مقام انتقام پیشرو هستم.

در این وبلاگ، قالب و فرمت و تمپلیت انشأ و آیین نگارش مطالب انتقادی بدون ذکر مثال طرح می شود.


من امکانات صدا و سیما و کانال های ماهواره را در اختیار ندارم. ماییم و یکصد آدرس دامین بسم‌لله اگر حریف مائی. فرق من با سایر مردم اینه که همون زمانی رو که دیگران مشغول غیبت و بدگویی کردن پشت سر هم هستند من از این زمان سوخته استفاده کردم و وبسایت ساختم و وبلاگ نوشتم.

سخندانیّ و خوشخوانی نمی‌ورزند در شیراز

بیا حافظ که تا خود را به ملکی دیگر اندازیم